Wrapové folie Teckwrap

TeckWrap začal jako vize a vášeň Charlese Heidenreicha z Baltimoru v Marylandu v USA v roce 2012 a od té doby se rychle rozvíjí.


       Dnes je ich posláním nabídnout širokou škálu kvalitních a cenově dostupných vinylových fólií se skvělou životností venku. Usilují se o výrobu špičkových, vysoce kvalitních hybridních wrapových fólií a usilují se o to, aby byly fólie Teckwrap přístupné v každé cenové hladině.

 

GAL29-zelena-folie-teckwrap-3


        Průměrná životnost fólií TeckWrap je více než tři roky (skutečnými určujícími faktory jsou klima a řidičské návyky...). Udržují strategii spouštění zcela nových návrhů každé tři měsíce. TeckWrap vždy drží krok s novými trendy, protože fólie na změnu barvy jsou módní výrobky a trh má tendenci se rychle měnit.


   Série TeckWrap 180 je první produktovou řadou Teckwrapu, která obsahuje jednoduché, ale atraktivní barvy. Je to hybridní polymerní film doporučený pro rovné a střední křivky. Uvedení řady TeckWrap 190 v lesklých, matných a chameleonových metalických barvách vhodných pro celopolep vozidel zvýšilo prodeje v roce 2016 a vzbudilo zájem našich zákazníků po celém světě.

 

vch401-teckwrap-2

 

Sídlo společnosti TeckWrap se nachází v Baltimoru, zatímco mají profesionální síť prodejců po celém světě.
   Společnost TeckWrap je hrdá na to, že nabízí vinyl nejvyšší kvality za dostupné ceny. Žijí podle dvou definujících sloganů: „Kvalita a rozmanitost“ a „Cítit rozdíl“. Silně vyjadřují celou filozofii značky.

 

V naší nabídce naleznete fólie řady 180 a také 190. Jsou vhodné na celopolepy. V nabídce máme přibližně 50 různých folii Teckwrap. Všechny tyto folie jsou u nas naskladněno a připraveny ihned k odeslání.