Full Dip® - FAQ

Co je Full Dip®?

Zjednodušeně řečeno jedná se o tekutou fólii nebo také tekutou gumu. Vlastnostmi je tento produkt podobný u nás více známému Plasti dipu.

 

Rovněž jako Plasti dip i Full Dip® je elastická tekutá fólie v podobě barvy. Je podobný běžným fóliím, kterou můžete snadno na povrch nanést (nastříkat pomocí spreje nebo pistolí) a také odstranit. Produkt je vyvinut ve Španělsku. Nepoškozuje původní povrch na který se nanáší. 

 

plasti-dip-sprej-na-kolesa


V čem se Full Dip liší od jiných dipů?

Je to zejména cena a škála produktů.

 

 

Jaké druhy Full Dipu nabízíme?

V naší zatím počáteční nabídce máme spreje Full Dipp 400ml v těchto provedeních: základní matné barvy, camo (maskáč), metalické, chameleon, neon. Všechny mají výsledný matný vzhled.

 

 

plasti-dip-spreje

 

Jak mohu upravit výsledný efekt nastříkaného povrchu?

Výsledné lesklosti lze dosáhnout pomocí Glosiffier spreje, tím se zvýší i odolnost fólie.

Výsledný efekt barev lze upravit a pomocí sprejů na akrylové bázi - ty jsou v lesklém i matném provedení. Toto provedení se stříká až 24 hod. nastříkání barevných Full Dip sprejů - povrch je odolnější než po nastříkání Glosiffier spreje

 

Kde mohu Full Dip nastříkat?

Full Dip je přilnavý na kov, sklo, plast, dřevo, beton. Spreje se nejčastěji využívají ke stříkání disků (elektronů), chromových částí (přední maska, znaky, lišty), části interiéru atp. V nabídce máme cenově zvýhodněný set na disky Full Dip – 4 spreje

 


Je Full Dip® odstranitelný?

Ano, pokud pokud je aplikován ve více vrstvách - minimálně 4 tak je jednoduše odstranitelný.